Stomatolog: Klinika Królewska

Klinika Królewska

Kilka słów o Klinice Królewska w Płocku
Stomatolog Joanna Królewska-Gawarzyńska

stomatolog Joanna Królewska kierownik Kliniki Królewska w Płocku

Dr n. med. Joanna Królewska-Gawarzyńska, lekarz dentysta specjalista stomatologii dziecięcej .

Jako lekarz dentysta pracuję od 2007 roku, od tego czasu nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje na licznych specjalistycznych kursach .Odbyłam praktyki zagraniczne w Hiszpanii i na Węgrzech. Tytuł specjalisty zdobyłam w 2013 roku.

Od 2010 roku Młodszy Asystent w Instytucie Stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, a w 2015 roku osiągnęłam tytuł Doktora nauk medycznych. Moimi ulubionymi dziedzinami stomatologii są: stomatologia dziecięca oraz protetyka i stomatologia estetyczna, dlatego cały czas kształcę się w tych kierunkach pod okiem najlepszych specjalistów w Polsce i zagranicą. Szczególną empatią darzę pacjentów z dentofobią, stresujących się w gabinecie. Dla tych Pacjentów stworzyłam autorskie metody walki ze stresem w gabinecie.


Serdecznie zapraszam,
Joanna Królewska-Gawarzyńska

Stomatolog Maciej Woźniak, lekarz dentysta

Jako lekarz dentysta pracuję od 2008 roku. Stomatologia jest moją pasją, dlatego każdy wolny czas poświęcam na doskonalenie mojej wiedzy.

Między innymi w czasie mojej wieloletniej praktyki zawodowej przez okres 4 lat pracowałem na Oddziale Chirurgii Stomatologicznej w Instytucie Stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Szczególnie interesuje mnie chirurgia, leczenie kanałowe oraz periodontologia to właśnie z zakresu tych dziedzin nieustannie doskonalę swoje umiejętności. Najbardziej cenię sobie kursy praktyczne.

Bardzo sobie cenie indywidualny kontakt z Pacjentem.

Serdecznie zapraszam ,
Maciej Woźniak

lekarz dentysta Maciej Woźniak Płock, Klinika Królewska lekarz stomatolog