Stomatolog: Klinika Królewska

Klinika Królewska

Kilka słów o Klinice Królewska w Płocku
Stomatolog Joanna Królewska

stomatolog Joanna Królewska kierownik Kliniki Królewska w Płocku

Dr n. med. Joanna Królewska, lekarz dentysta specjalista stomatologii dziecięcej .

Jako lekarz dentysta pracuję od 2007 roku, od tego czasu nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje na licznych specjalistycznych kursach .Odbyłam praktyki zagraniczne w Hiszpanii i na Węgrzech. Tytuł specjalisty zdobyłam w 2013 roku.

Od 2010 roku Młodszy Asystent w Instytucie Stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, a w 2015 roku osiągnęłam tytuł Doktora nauk medycznych. Moimi ulubionymi dziedzinami stomatologii są: stomatologia dziecięca oraz protetyka i stomatologia estetyczna, dlatego cały czas kształcę się w tych kierunkach pod okiem najlepszych specjalistów w Polsce i zagranicą. Szczególną empatią darzę pacjentów z dentofobią, stresujących się w gabinecie. Dla tych Pacjentów stworzyłam autorskie metody walki ze stresem w gabinecie.


Serdecznie zapraszam,
Joanna Królewska

Stomatolog Maciej Woźniak, lekarz dentysta

Jako lekarz dentysta pracuję od 2008 roku. Stomatologia jest moją pasją, dlatego każdy wolny czas poświęcam na doskonalenie mojej wiedzy.

Między innymi w czasie mojej wieloletniej praktyki zawodowej przez okres 4 lat pracowałem na Oddziale Chirurgii Stomatologicznej w Instytucie Stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Szczególnie interesuje mnie chirurgia, leczenie kanałowe oraz periodontologia to właśnie z zakresu tych dziedzin nieustannie doskonalę swoje umiejętności. Najbardziej cenię sobie kursy praktyczne.

Bardzo sobie cenie indywidualny kontakt z Pacjentem.

Serdecznie zapraszam ,
Maciej Woźniak

lekarz dentysta Maciej Woźniak Płock, Klinika Królewska lekarz stomatolog

Lekarz dentysta Barbara Rydzewska

Pani doktor jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W swojej pracy najbardziej ceni sobie indywidualne podejście do pacjenta i otwartość na jego potrzeby. Na wizytach stara się stworzyć przyjazną i bezpieczną atmosferę, aby każdy pacjent mógł czuć się w gabinecie komfortowo. W codziennej praktyce zajmuje się przede wszystkim stomatologią zachowawczą, stomatologią estetyczną oraz endodoncją . To właśnie w tych dziedzinach stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach.
Barbara Rydzewska

lekarz dentysta Barbara Rydzewska, Klinika Królewska lekarz stomatolog